Bestuur COV IJsselstein

Voorzitter

Marten Tel

mail: voorzitter@cov-ijsselstein.nl
telefoon: 030 6342 506

Secretaris

Brigitta Gantevoort

mail: secretaris@cov-ijsselstein.nl


Penningmeester

Vacature

mail: penningmeester@cov-ijsselstein.nl
telefoon:

Algemeen Adjunct
Koormeester

Joke Wisse

mail: koormeester@cov-ijsselstein.nl
telefoon: 06 4700 6353

Public Relations

Elly van Laarhoven

mail: communicatie@cov-ijsselstein.nl
telefoon: 030 6885 925




Administrateur

Henk Jansen helpt de penningmeester (vacature) met de administratie.
Hij is te bereiken via administrateur@cov-ijsselstein.nl


Koorleden met speciale functies

Ledenadministratie: Ruurd Frielink (ledenadministratie@cov-ijsselstein.nl)

Bibliothecaris: Ria de Regt (bibliothecaris@cov-ijsselstein.nl)

Website: Marjan Vernooy (webmaster@cov-ijsselstein.nl)

en verder ...

is een ieder van ons naar vermogen actief in de vele taken die met de voorbereiding en uitvoering van de concerten en evenementen samenhangen.


Diversen

COV IJsselstein is aangesloten bij de Koninklijke Christelijke Zangersbond: www.kczb.nl.

Het Nationaal Symfonisch Kamerorkest (NASKA) is sinds enige jaren ons begeleidingsorkest: nationaalsymfonischkamerorkest.nl.